Abdurrahman Özciğer Abdurrahman Özciğer
top of page
  • Yazarın fotoğrafıAbdurrahman Özciğer

Gelişim Yolculuğunda Yeni Unvan (PCC)

International Coaching Federation (ICF)’in 1. Seviye kriterlerini sağlayarak girdiğim sınav sonucunda, 28.10.2018 tarihinde ICF Associate Certified Coach (ACC) unvanı almıştım.


ACC Unvanım ile verdiğim koçluk hizmetlerim sırasında kazandığım tecrübeye ek olarak sürekli öğrenme yaşayarak yetkinliklerimi geliştirmeye çalıştım.


Bu kez, ICF’in 2. seviye kriterlerini sağlayarak girdiğim sınav sonucunda, 8.5.2023 tarihinde ICF Professional Certified Coach (PCC) unvanı almaya hak kazandım.


Bu gelişim yolculuğumda, koçluk eğitimleri ve mentorluk desteği sağlayan FLOW Coaching Institute Türkiye, Talyaa Vardar, Murat Vardar, Ayhan Dayoğlu ve Zeynep Yangöl Berkol’e, birlikte eğitim aldığım koç arkadaşlarıma ve koçluk hizmeti sunarken gelişimime katkı sağlayan danışanlarıma çok teşekkür ederim.


26 yıllık bankacılık ve finans kurumsal yaşamımda edindiğim bilgi, tecrübe ve yetkinliklerime, 2016 yılından bu yana edindiğim koçluk yetkinliklerini ekleyerek, PCC unvanlı bir lider/yönetici koçu olarak hizmet sunmaya devam ediyorum.


Sevgi ve Saygılarımla


8 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Deniz Size Ne Söylüyor?

Denizin, bana neler söylediği ile ilgili aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Sevgi ile kalın. https://www.abdurrahmanozciger.com/blog/denize-acilmaya-hazir-misiniz

Commenti


bottom of page